ShowBiz

Marina Vjollca zbulon ‘sekretin’, si e bëri për vete Getoar Selimin?!
               Publikuar në : 14:59 - 20/08/18 |
mapo.al

Janë një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë.


Getoar Selimi njihet edhe për shumë lidhje të mëparshme, por ishte Marina Vjollca ajo e cila ia ka rrëmbyer rrënjësisht zemrën.

Dhe ishte pikërisht ajo më në fund e ka zbuluar në mënyrë indirekte ‘sekretin’, se si ia doli ta rrëmbejë aq fuqishëm zemrën e reperit të njohur nga Kosova.

Duket se buzëqeshja është arma më e fortë e Marinës, prandaj kjo ishte edhe njëra nga pikat që e bënë Getin të dashurohet në të.

”Ne kurrë nuk do t’i dimë të gjitha të mirat, që një buzëqeshje e thjeshtë bën”, ishin fjalët e saj pranë fotos së postuar.

Image


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas