ShowBiz

Marina Vjollca tregon specialitetin e saj, shikoni çfarë gatuan në shtëpi

               Publikuar në : 17:08 - 27/07/18 |
mapo.al

Moderatorja Marina Vjollca na ka treguar një anë të saj që nuk e dinim.


Gjithmonë kemi parë Marinën vajzën e bukur të ekranit, që asnjëherë nuk zhgënjën me daljet e saj.

Por në postimin më të fundit, ajo ka treguar se është e zonja në kuzhinë.

Specialiteti i moderatores janë pastat  dhe këto që ka treguar në postimin e fundit duken shumë të shijshme.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/specialiteti-i-marina-vjollces-shikoni-cfar-562411/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas