Arkiva

Marina Vjollca shtatzënë?!…


               Publikuar në : 16:30 - 29/03/18 |
mapo.al

Kemi dyshime dhe arsye ta besojmë. Së fundi moderatorja simpatike po shfaqet gjithmone e më pak në rrjetet sociale, po shihet gjithmonë e më pak me veshje të ngushta, ndërsa një foto e publikuar një muaj më parë në instagramin e saj lë vend për dyshime, teksa shihet me linjat e rrumbullakosura.


Miq të saj të pyetur  thonë se nuk janë në dijeni të një fakti të tillë, megjithatë thashethemet nuk mungojnë.

Gjithsesi ky është nga ato lajme që nuk mund të mbetet sekret shumë gjatë, ndaj me pak durim ne do të presim.

 

<
>
44659-640-0-59d65b8c50b65 auto_marina1503816944 51230dac2025317f2b1d7d897553db0a 13895269_1355034374511012_4018346522505034485_n


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas