ShowBiz

Marina Vjollca shfaqet pa reçipeta nga pushimet në Kuba
               Publikuar në : 22:07 - 20/09/18 |
mapo.al

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, janë një ndër çiftet më të njohura të shoubizit shqiptar.


Çifti po vijon të shijojë pushimet në Kuba.

Marina publikon në Instagram herë pas herë fotografi nga pushimet atje.

Në disa prej imazheve, Marina ka treguar linjat e saj trupore.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet pa reçipeta dhe vetëm me një peshqir.

Në fotografitë e publikuara ajo ka marrë komente të shumta në rrjetin social.

Shihni fotografitë e publikuara nga ajo.

 

<
>
mm1 m1 m2 m3 mm


Etiketa: , ,

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas