ShowBiz

Marina Vjollca provokon nga shtrati, ka një këshillë për të gjithë

Ndërkohë që motra e saj Luana Vjollca ka pushtuar mediat me aktivitetet e saj muzikore, Marina ka zgjedhur të qëndrojë më e tërhequr.


Larg ekranit dhe bujës mediatike, Marina po shijon muajt e pushimeve.

Për të përshëndetur fansat e saj ajo ka ndarë disa momente nga shtrati ku shfaqet e relaksuar dhe gjithmonë duke shpërndarë energji pozitive.

Marina është përfolur për se është në pritje të ëmbël për këtë arsye dhe ka qëndruar më pak aktive.

Këto zëra asnjëherë nuk u konfirmuan prej saj. Ndërkohë pritet rikthimi i saj në ekran.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas