ShowBiz

Marina vjollca ‘djeg’ rrjetin, del pa të brendshme në mes të…

Ajo është pa diskutim një nga prezantuesit më të bukura dhe më të dashura shqiptare. Bëhet fjalë për moderatorin Marina Vjollca, e cila është tejet simpatike dhe gjithnjë tërheq vëmendjen e medieve rozë.


Në këto momente është duke shijuar pushimet dhe sapo ka postuar disa fotografi nga plazhi, më të cilat duket se ka vendosur t’ia vërë zjarrin Instagramin.

E veshur me një kostum të kuq, me fund dhe crop, por që tregon më shumë se sa duhet.

Në foton e postuar po ta shikoni me vëmendje, duket shenja e lënë nga rrezet në belin e saj, dhe kështu na lë të kuptojmë, që ajo nuk ka veshur të brendshme.

<
>
auto_screenshot-6_1530731748-35000971530733061 auto_screenshot-7_1530731748-8813061530733060 auto_screenshot-8_1530731748-55820401530733059 auto_screenshot-10_1530732460-84327531530733058 auto_screenshot-11_1530732455-70398101530733056
PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas