ShowBiz

Marina vjollca ‘djeg’ rrjetin, del pa të brendshme në mes të…


               Publikuar në : 11:43 - 05/07/18 |
mapo.al

Ajo është pa diskutim një nga prezantuesit më të bukura dhe më të dashura shqiptare. Bëhet fjalë për moderatorin Marina Vjollca, e cila është tejet simpatike dhe gjithnjë tërheq vëmendjen e medieve rozë.


Në këto momente është duke shijuar pushimet dhe sapo ka postuar disa fotografi nga plazhi, më të cilat duket se ka vendosur t’ia vërë zjarrin Instagramin.

E veshur me një kostum të kuq, me fund dhe crop, por që tregon më shumë se sa duhet.

Në foton e postuar po ta shikoni me vëmendje, duket shenja e lënë nga rrezet në belin e saj, dhe kështu na lë të kuptojmë, që ajo nuk ka veshur të brendshme.

<
>
auto_screenshot-6_1530731748-35000971530733061 auto_screenshot-7_1530731748-8813061530733060 auto_screenshot-8_1530731748-55820401530733059 auto_screenshot-10_1530732460-84327531530733058 auto_screenshot-11_1530732455-70398101530733056


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas