ShowBiz

Marina uron Luanën për ditëlindje i zbulon dhe moshën

Luana Vjollca sot feston ditëlindjen e 27-të.


Ajo është pjesë e televizionit prej disa kohësh si moderatore.

Jashtë jetës publike, Luana është e njohur për lidhjen e fortë me motrën e saj Marina Vjollca.

Kjo e fundit me ka uruar Luanën me një mesazh shumë të veçantë.

Ajo ka postuar një foto të saj bashkë më motrën duke shkruar:

Happy birthday bebja ime! You are one of greatest gift my heart will ever know! Te uroj me te mirat e botes gjysma ime me e mire’.

Image

Pas një vere të suksesshme në karrierën muzikore, Luana nga dje ka filluar pushimet.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas