ShowBiz

Marina dhe Getoari do t’ju shkrijnë së qeshuri, ja çfarë ndodh në shtëpinë e çiftit

Marina dhe Getari janë padyshim një nga çiftet më të dashura për shqiptarët. Gjithmonë ka kuriozitet për jetën e tyre private, edhe pse ata nuk para tregojnë shumë.


Por ndryshe ka ndodhur kësaj here, ku Marina ka preferuar të ndajë me ndjekësit një moment gazmor të ndodhur në shtëpinë e tyre.

Marina shfaqet në kuzhinë duke gatuar dhe Geti është tallur me pulën në tenxhere duke u shprehur se është shoqja e tij në jacuzzi. “Ja ça bën Geti kur ka kohë të lirë, shoqja ime në jacuzzi thotë”, shkruan Marina.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas