Politika

Manjani, Ramës: Mos bëj gam gam për refugjatët, shkarko Xhafajn


               Publikuar në : 16:30 - 27/06/18 |
mapo.al

Ish-Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar ndaj komenteve të Kryeministrit Rama lidhur me mundësinë e e hapjes së kampeve të refugjatëve në Shqipëri.


Me tone ironike z. Manjani ftoi Kryeministrin që në vend të fjalëve, të shkarkonte Ministrin Xhafaj dhe zëvendësen e tij që u shprehën të gatshëm për të strehuar 600 mijë refugjatë në Shqipëri.

Ja postimi i Ylli Manjani në Twitter:

“Ne nuk pranojmë kampe refugjatësh paska thënë leaderi suprem”!

Po mirë, ta shkarkojë Ministrin e Brendshëm që i paska ofruar në Gjermani me mend e veta!

Të shkarkojë edhe zv.Ministrin e Brendshëm që publikisht ishte gati të priste 600 000! Kot bën gam gam”!


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas