ShowBiz

Mami Zaimina i bën dhuratën luksoze vajzës së saj, Khloe për 7-mujorin e lindjes

Në 29 janar të këtij viti Zaimina Vasjari solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilën e pagëzoi me emrin Khloe. Nga momentet e para të ardhjes në jetë të vogëlushes dhe deri tani, mami Zaimina ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ momentet më të bukura të vogëlushes. Edhe sot në 7 mujorin e lindjes nuk mund të mungonte një postim i veçantë. Zaimina ka publikuar një foto nga mbrapa të Khloes ku shkruan: “Gëzuar 7 mujorin e lindjes e ëmbla ime”.


Përpos fotos ajo që bie në sy është dhurata që këngëtarja i ka bërë së bijës. Në sfond duken një palë këpucë rozë për vajza të firmës së njohur “Gucci”.

Happy 7 months my sweet little love bug! 💕

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

PasPara

1 koment

  1. Ma va a fare in culo, troia abusiva! C’na plasi ne se c’ben kjo bucja e kualifikuar.
    Thojini ore rinise te lexoj libra se nuk po dine me as shkrim as kendim, e jo te merret me keto bushtrat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas