KMR

Mama multifunksionale, ushqen fëmijën me gji ndërsa bën joga


               Publikuar në : 17:07 - 23/08/18 |
mapo.al

Carlee Benear është një nënë multifunksionale. Arsyeja? Bën disa gjëra njëkohësisht. Mamaja nga Teksasi ushqen me gji vajzën e ndërsa bën ushtrime joga në të njëjtën kohë.


Ajo u mor me joga pasi luftoi me depresionin pas lindjes.

31-vjecarja vazhdoi të bënte joga dhe në kohën kur ishte shtatzënë me vajzën e saj.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas