Auto

Makinat më të mira pa “çati” për verën


               Publikuar në : 19:05 - 15/06/18 |
mapo.al

Vera ka ardhur dhe të gjithë pasanikët bëjnë gati makinat e tyre pa “çati”, të cilat nuk i kanë përdorur gjatë dimrit me shi.


Ndjesia fantastike e lirisë që të falin makina të tilla të bën të dashurohesh menjëherë me to.

Makina të tilla janë sportive, 2-vendëshe apo 4-vendëshe dhe të bëjnë që të kthesh kokën sa herë që të kalojnë pranë.

Më poshtë do të njiheni me makinat më të mira pa “çati” të kësaj vere.

 

<
>
mak31 mak30 mak35 mak34 mak33 mak32 mak27 mak26 mak24 mak28 mak25 mak29 mak22 mak20 mak18 mak17 mak19 mak23 mak21 mak14 mak11 mak15 mak13 mak12 mak16 mak10 mak9 mak7 mak8 mak5 mak6 mak1 mak4 mak2 mak3


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas