Kronika

Aksident i rëndë në Kukës, 4 të plagosur, një në gjendje të rëndë


               Publikuar në : 16:32 - 24/08/18 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Kukësit.


Ngjarja e rëndë ndodhi tek mbikalimi i Gostilit, e deri tani raportohet për 4 të plagosur.

Sipas policisë, 3 prej tyre janë jashtë rrezikut ndërsa 1 është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Incidenti ndodhi pasi u përplasën një Volksëagen Passat dhe një Ford Focus.

Mjeti Passat me targa AA682KE, mjeti Ford me targa italiane. Personat e aksidentuar janë dërguar në spitalin e Kukësit.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas