Kronika

Makina përplas motorin në autostradë, një në gjendje të rëndë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:45 - 01/08/18 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë zonës së njohur si Yrshek, ku një automjet është përplasur me një motor.


Si pasojë e përplasjes drejtuesi i motorit ka humbur kontrollin e mjetit të tij dhe është rrëzuar.Bëhet e ditur se drejtuesi i motorit është dërguar me urgjencë drejt spitalit në Tiranë, ndërkohë që mësohet se automjeti i përfshirë në aksident është tip Benz me targa Tr 2235 F./TCH/Etiketa: , , ,

Pas