Kronika

Video / Makina fluturon në detin e Himarës, publikohen pamjet


               Publikuar në : 22:32 - 28/07/18 |
mapo.al

Një ngjarje e papritur ka ndodhur mesditën e kësaj të shtune në plazhin e Himarës, një makinë ka humbur kontrollin dhe ka fluturuar në det.


Automjeti ka qenë duke lëvizur në rrugë në afërsi të portit, por papritur ka humbur kontrollin. Makina e tipit Ford ka përfunduar më pas në det. Është dashur ndërhyrja e një vinçi për ta nxjerrë jashtë nga uji makinën.

Fatmirësisht shoferi nuk ka pësuar lëndime. Po ashtu gjatë momentit të incidentit nuk ka patur qytetarë.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas