Kronika

Makina del nga rruga, plagoset shoferi në Elbasan
               Publikuar në : 20:06 - 16/09/18 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur këtë të diel në aksin Elbasan-Tiranë.


Sipas policisë bëhet me dije se mjeti tip Skoda në afërsi të Qafë Krabës, me drejtues shtetasin me inicialet B. XH,50 vjeç ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, ndërsa ka mbetur drejtuesi.

Ndër të tjera bëhet me dije se 50-vjeçari është transportuar me urgjencë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas