Kryesore, Politika

Majlinda Bregu poston një foto ndryshe dhe jep një mesazh të fortë për gratë: Gjej forcë të ngrihesh

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu poston shpesh në rrjetet sociale jo vetëm mesazhe politike, por edhe të natyrës sociale. Kështu është edhe postimi i fundit në Instagram, ku Bregu poston foton e një femre me gjunjët e mavijosur…për të dhënë një mesazh ne mbeshtetje te grave. “Kurrë mos hiq dorë!


Gjithmonë gjej forcën të ngrihesh”, u shkruan Majlinda Bregu grave në anglisht, edhe pse nuk është shumë e qarte pse ka zgjedhur pikërisht të tregojë forcen e gruas tek gjunjet e vrarë dhe tek një fund pakëz i shkurtër që i lë vend imagjinatës së meshkujve.

 

PasPara

1 koment

  1. Majlinda bregu, ose politika e vjeter sorrogate e disa paraziteve ordiner,
    Si shpjegohet qe gjithe plehrat jane mbledhur ne nje parti te rilindur? Duke perjashtuar Pandin, (qe as ai vet se di çdo ne ps), te tjereve dhe tu a kishin dhene detyre, shkatrrimin e kombit, nuk do e benin kaq mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas