Sport

Magji e Dzekos, Roma merr 3 pikët ndaj Torinos

Fiton Roma 1-0 ndaj Torinos, falë një goli të mrekullueshëm të Edin Dzekos në minutën e 89.

Filloi me 90 minuta shumë intensive kampionati i Torinos dhe Romës. Vendasit u paraqitën mirë, sidomos në pjesën e dytë, ku i mungoi vetëm goli; Roma është e rrezikshme me raste dhe godet vetëm në minutën e parafundit të ndeshjes.Kështu, Roma merr 3 pikët e para në pritje të ndeshjeve të tjera të Serisë A.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas