Sport

Magji e Dzekos, Roma merr 3 pikët ndaj Torinos
               Publikuar në : 20:39 - 19/08/18 |
mapo.al

Fiton Roma 1-0 ndaj Torinos, falë një goli të mrekullueshëm të Edin Dzekos në minutën e 89.


Filloi me 90 minuta shumë intensive kampionati i Torinos dhe Romës. Vendasit u paraqitën mirë, sidomos në pjesën e dytë, ku i mungoi vetëm goli; Roma është e rrezikshme me raste dhe godet vetëm në minutën e parafundit të ndeshjes.

Kështu, Roma merr 3 pikët e para në pritje të ndeshjeve të tjera të Serisë A.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas