Kryesore, Sport

“Madona koncert në Vlorë”, ish-lojtari i Skënderbeut ironizon fushën e Flamurtarit

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Dinamos dhe Kastriotit, ka bërë ironi me fushën e Flamurtarit. “Fusha e Flamurtarit ishte skandalzoe. Nuk e kuptoj dot, sepse aty nuk ka pasur as aktivitee që të dëmtohet aq shumë.

M’u duk sikur Madona ka bërë ndonjë koncert aty dhe njerëzit e shumë kanë dëmtuar barin. Kukësi? Do ta ketë shumë të vështirë, sepse nuk do të luajë asnjë ndeshje në shtëpinë e vet. Kjo nuk është edhe aq e mirë për lojtarët”, ka thënë Matko Djarmati për “Supersport” pas ndeshjes.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas