Kryesore

“Madona koncert në Vlorë”, ish-lojtari i Skënderbeut ironizon fushën e Flamurtarit


               Publikuar në : 22:32 - 26/08/18 |
mapo.al

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Dinamos dhe Kastriotit, ka bërë ironi me fushën e Flamurtarit. “Fusha e Flamurtarit ishte skandalzoe. Nuk e kuptoj dot, sepse aty nuk ka pasur as aktivitee që të dëmtohet aq shumë.


M’u duk sikur Madona ka bërë ndonjë koncert aty dhe njerëzit e shumë kanë dëmtuar barin. Kukësi? Do ta ketë shumë të vështirë, sepse nuk do të luajë asnjë ndeshje në shtëpinë e vet. Kjo nuk është edhe aq e mirë për lojtarët”, ka thënë Matko Djarmati për “Supersport” pas ndeshjes.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas