ShowBiz

“Lutju dreqit për pak famë”, Ronela Hajati i kthehet komentuesit


               Publikuar në : 21:56 - 03/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka patur shumë raste që i është kthyer komentuesve në rrjete sociale pasi ata kanë gjetur një mënyrë për ta ofenduar.


Ndërkohë që përgatitet për projektin e ri muzikor, gjë të cilën e ka treguar nëpërmjet postimeve në Instagram, ka patur reagime për pamjen e saj, ndryshe nga herët e tjera.

“Lutju dreqit për pak famë”, ishte komenti, të cilit Ronela nuk vonoi ti përgjigjej duke e kthyer në një situatë komike.

Në klipin muzikor që do sjellë këto ditë, Ronela ka zgjedhur të shfaqet si një vajzë e rritur në xhungël. Pritet që si gjithmonë të vijë me ndonjë muzikë dhe kërcim ritmik që do marrë vëmendjen e të gjithëve.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas