KMR, Kryesore

Luksoz dhe në qendër, apartamenti që çdokush do ta dëshironte… ja sa kushton…

Me një qendër relaksi private, parkim nëntokësor, për këtë godinë multimilionëshe nuk është kursyer asgjë.

28 milionë euro kushton ky apartament që ndodhet në Londër, Britani e Madhe, që vlerësohet si një prej më të shtrenjtëve, jo vetëm në zonë, por edhe në botë.Nuk është hera e parë që nga Londra vijnë foto të apartamenteve si ky, por këtë herë kemi të bëjmë vërtet me një të veçantë… që çdo kush do ta kishte ëndër.

<
>
1-15 2-13 3-12 4-12 5-10 6-9 7-9 8-9 9-8 10-9 11-8 12-7 13-8 aa-800x450
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas