Kryesore, Politika

‘Luftë’ videosh PD-PS, e fundit: “Mor zagar, mor maskara”, si Rama fyen qytetarin në telefon…

Me sa duket lufta me videot po kthehet në një betejë të vërtetë politike, pas publikimit ku shfaqej kreu i PD-së në Gramsh, Elmas Haruni, duke përdorur një fjalor banal ndaj policisë.

Fillimisht ka reaguar kreu i Grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i cili është shprehur se, PD-ë duhet të kërkojë ndjesë zyrtare për njëriun e tyre në Gramsh.Ndërkohë si kundërpërgjigje e këtij reagimi, vjen një postim i Genc Strazimirit nga PD-ja, i cili nxjerr në pah një video ku shfaqet kryeministri Rrama duke iu kundërvënë një qytetari me një fjalor aspak të denjë.

Videon, Strazimiri e shoqëron me fjalët:

“Se kjo edukate na ka mbajt gjalle”…P.S. Ne vend te pergjigjes per Edvinin e Librazhdit, qe tani njihet si derrkuci i Toyota Yaris…

PasPara

1 koment

  1. EPO NE FAKT DUHET EDHE ACARIMI SE PREJ GJAKU JEMI KESHTU DUHET TE JEMI PAK ME ‘ ME KUJDES NE RASTE TE TILLA DUHET .DUHET ME QENE ME KOREKT NE AMBJEN SESA NE CELULAR .I IVJEN ERE PASTAJ ESHTE SI PUNA .CFAR I KE DHENE GOMARIT UJE TE NXEHTE HO ‘KE NXEHE GOMARIN DHE NE TE KUNDERT .Z. RAMA JE NJE KRYEMINISTER QE DUHET VEREJTJE DHE NDOSHTA MUND TE HYNE NE PUNE NDONJE FJALE OSE NDONJE KEQKUPTIM PER CFAR TE RRETHON SI JASHTE DHE BRENDA AMBJENTIT RRETHUES SPEKTE NGA SADNA E VERTET JO SAJES EDHE NJE HERE SPEKTE .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas