Media

‘Lufta’ mediatike/ ‘TCh’ i rrëmben ‘Tv Klanit’ një prej moderatoreve më simpatike


               Publikuar në : 14:09 - 31/08/18 |
mapo.al

Vijojën ndryshimet me fytyrat e ekraneve.


Nuk do e shohim në të njëjtin format një prej më simpatikeve.

Nevina Shtylla është një  nga moderatoret më të dashura të ekranit. Ajo është parë në formate të ndryshme televizive por njëkohësisht ka ndërtuar disa herë ekran.

Pasi la “InTv”, Nevina moderoi emisionin ‘JO Vetëm modë’ në “Tv Klan”.

Gjithashtu gjatë verës ajo ishte në çdo qytet të vendit duke prezantuar festivalin e muzikës ‘Maratona e Këngës’ po ashtu në “Tv Klan”.

Por sipas burimeve të “Express”, rrugëtimit të moderatores në “TV Klan” i ka ardhur fundi. Ajo është parë në studiot e “Top Channel”, ç’ka bën të kuptohet se do e shohim në këtë ekran.

Shtohen dhe më tepër dyshimet për këtë largim nga vetë fakti, se ajo nuk u shfaq në spotin e fillimit të sezonit televiziv në “Klan”. Nuk dihet ende formati që ajo do të drejtojë Nevina në “Top”.

Kjo nuk është hera e parë që përflitet se ajo do të largohet nga “Klan” dhe me sa duket po rezultojnë të vërteta.

Image

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas