Sport

Luçiano Spaleti kërkon rinovimin me Zenitin


               Publikuar në : 16:27 - 12/01/12 |
mapo.al

Trajneri italian rrëfen dëshirën e tij edhe pse me shumë gjasa do të zgjasë bashkpunimin me klubin rus të Shën Petërsburgut. Kontrata e Luçiano Spaletit me Zenitin do të skadojë pas 2 vitesh dhe ndoshta atëherë ëndrra e tij do të bëhet realitet. Mbetet një ëndërr në sirtar, sepse tekniku më parë ka luajtur si futbollist për Fiorentinën. Mes hipotezave në lidhje me të ardhmen e tij qarkullon edhe alternativa e Interit, pasi firma në Rusi nuk është hedhur ende.
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas