KMR

Luani që na nxori ‘bojën e zezë’


               Publikuar në : 10:17 - 17/10/18 |
mapo.al

Fillimisht ishte historia e arinjve në Shqipëri, që mbahen nëpër kafaze në kushte të tmerrshme.


Pastaj historia me shqiponjat.

Tashmë vjen një luan dhe na nxjerr përfundimisht ‘bojën e zezë’.

Fotot e luanit me sy të nxirë, bërë në një kopsht zoologjik në Fier, kanë bërë xhiron e botës.

Shumë komente janë bërë online në lidhje me këtë barbari ndaj kafshëve.

Autoritetet shqiptare thonë se kanë marrë masa ndaj kopshtit zoologjik privat, por kjo nuk është një histori e re.

Deri kur do habisim botën?

Kot nuk themi, më mirë syri se nami.

Syri i luanit.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas