ShowBiz

Luanën apo Marinën, cilën do zgjidhnit pasi të shikoni këto foto


               Publikuar në : 19:56 - 11/08/18 |
mapo.al

Prej kohësh motrat Vjollca nuk ishin parë bashkë në rrjetet sociale.


Jeta e saj aktive në muzikë e ka mbajtur mjaft të angazhuar Luanën, por tashmë ato janë parë së bashku në një qendër tregëtare.

Të dyja me stile të ndryshme dhe mjaft sensuale. Është e vështirë të zgjedhësh mes tyre se cila është më sexy.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/luanen-apo-marinen-cilen-do-zgjidhnit-pasi-te-shikoni-k-566334/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas