Media

Luana Vjollca duket si pa të brendshme…
               Publikuar në : 21:15 - 22/07/18 |
mapo.al

Luana Vjollca pa asnjë dyshim është një nga femrat më atraktive shqiptare.


Kjo e bën atë të jetë edhe mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale. Dhe ajo asnjëherë nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj momente nga më të ndryshmet, por edhe të tregojë hiret trupore. Duket si pa të brendshme…

Në një fustan të kuq e të gjatë, duke zbuluar pjesë nga trupi, ajo vjen më joshëse se asnjëherë tjetër.

Ndryshe Luana po shijon suksesin e këngës ‘Vetëm ty’ që e solli në fund të javës që e lamë pas, e që u mirëprit nga audienca.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas