Media

Luana Vjollca duket si pa të brendshme…

Luana Vjollca pa asnjë dyshim është një nga femrat më atraktive shqiptare.

Kjo e bën atë të jetë edhe mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale. Dhe ajo asnjëherë nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj momente nga më të ndryshmet, por edhe të tregojë hiret trupore. Duket si pa të brendshme…Në një fustan të kuq e të gjatë, duke zbuluar pjesë nga trupi, ajo vjen më joshëse se asnjëherë tjetër.

Ndryshe Luana po shijon suksesin e këngës ‘Vetëm ty’ që e solli në fund të javës që e lamë pas, e që u mirëprit nga audienca.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas