ShowBiz

Luana Vjollca ‘bllokon’ ashensorin, pamja e saj është më tepër se tunduese
               Publikuar në : 20:28 - 19/09/18 |
mapo.al

Show Girl-i shqiptare, Luana Vjollca ka treguar se është mjaft e dedikuar ndaj punës së saj.


Shpesh herë ajo ndan me ndjekësit e saj pastime motivuese. Këtë herë ajo shfaqet sexy nga ashensori.

Luana është treguar entuziaste dhe mezi pret të ndajë projektet e saj të reja me ndjekësi.

Ndërsa moderatorja bëhet gati të prezantojë punët e saj, në na mbetët të shijojmë këtë foto mjaft tërheqëse.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas