ShowBiz

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra…


               Publikuar në : 10:11 - 18/05/18 |
mapo.al

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale.


Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana nuk i ka rezistuar tundimit pa bërë një shaka me Marinën. Ajo ka publikuar një foto ku dy motrat shfaqen së bashku dhe krahas saj shkruan:

“Mu rrit motra mu bë burrë,”-përfundon Luana. Padyshim ky koment ka shkaktuar mjaft të qeshura në komente e ardhura më pas në këtë foto.

<
>
cccc_1526583663-9670874 sdsdsd_1526583641-8358064


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas