ShowBiz

Luana nuk reziston dot pa bërë shaka me Marinën: Mu rrit motra…

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale.


Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana nuk i ka rezistuar tundimit pa bërë një shaka me Marinën. Ajo ka publikuar një foto ku dy motrat shfaqen së bashku dhe krahas saj shkruan:

“Mu rrit motra mu bë burrë,”-përfundon Luana. Padyshim ky koment ka shkaktuar mjaft të qeshura në komente e ardhura më pas në këtë foto.

<
>
cccc_1526583663-9670874 sdsdsd_1526583641-8358064
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas