ShowBizz

Luana nuk ndalet, tregon format bombastike dhe tatuzhet në zonat…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:41 - 13/07/18 |
mapo.al

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto, ku shfaqet me vetëm rroba banjo në trup.


Në këtë foto ku ajo shfaqet në jaht duket më seksi dhe në formë se asnjëherë, ndërkohë që na tregon format e saj trupore.


Ditët e fundit kanë qenë shumë të nxehta, jo më kot shumë nga personazhet e njohur shqiptarë kanë përfituar për të marrë disa ditë pushimi larg vëmendjes mediatike. Duket se ajo është duke i shijuar pafund këto ditë dhe shpesh publikon foto për ndjekësit.


Por për një personazh si Luana, vëmendja nuk mungon kurrë, as në ditët kur ajo nuk e dëshiron aspak.


Mjafton një foto e publikuar prej saj për t’u kthyer në më të përfolurën e ditës.

Këtë herë nuk kanë tërhequr vëmendje vetëm linjat e saj perfekte të ekspozuara me rroba banjo, por edhe një tatuazh i vogël.

Pavarësisht se nuk dallohet mirë se çfarë simboli është, të gjithë po mundohen ta zbulojnë. Është  i përhershëm apo i përkohshëm as këtë nuk e dimë.

<
>
auto_Launa-Vjollca-1-600x7501531499468 auto_640-0-5b489eec27f6b1531499470 auto_36113500_192610498083754_3637357822447976448_n1531499468 auto_37021327_1451186458360682_7801660608302022656_n1531499469


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas