ShowBiz

Lottie e Emily,e djegin me të pasmet e tyre…

Lottie Moss dhe Emily Blackwell po kalojnë pushime të nxehta në bregdetin e Kroacisë, kurse sot kanë “djegur” rrjetin me fotot e tyre seksi


Lottie Moss është modele dhe ka motër nga nëna supermodelen e njohur Kate Moss.

Por, Lottie Moss bashkë me shoqen e saj Emily Blackwell kanë zgjedhur për të treguar të pasmet e tyre në këto ditë të nxehta verore.

Këtë ato e kanë bërë gjatë një udhëtimi të tyre me jaht në brigjet e Kroacisë derisa fotot e nxehta i kanë shpërndarë nëpër rrjete sociale.

Shumë seksi, apo jo?

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas