Sport

Lorik Cana mik me imamin e njohur…


               Publikuar në : 15:21 - 11/07/18 |
mapo.al

Lorik Cana është futbollisti që ka lënë gjurmë në historinë e re të futbollit shqiptar


Cana, futbollist me renome evropiane, por patriot i madh. Ai, është shumë pro origjinës dhe e ka promovuar kudo prejardhjen e tij.

Lorik Cana, kohën më të madhe po e kalon në Shqipëri bashkë me të shoqen Monikën dhe djalin e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Loriku ka një rreth të gjerë shoqëror, ndër ta edhe hoxhën e njohur Elvis Naçi.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas