Lorik Cana mik me imamin e njohur…

Sport               Publikuar në : 15:21 - 11/07/18 |
enton palushi

Lorik Cana është futbollisti që ka lënë gjurmë në historinë e re të futbollit shqiptar


Cana, futbollist me renome evropiane, por patriot i madh. Ai, është shumë pro origjinës dhe e ka promovuar kudo prejardhjen e tij.

Lorik Cana, kohën më të madhe po e kalon në Shqipëri bashkë me të shoqen Monikën dhe djalin e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Loriku ka një rreth të gjerë shoqëror, ndër ta edhe hoxhën e njohur Elvis Naçi.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas