Loriana Kuka kualifikohet në çerekfinale

Sport               Publikuar në : 16:38 - 28/04/18 |
enton palushi

Loriana Kuka e ka nisur në mënyrën më të mirë Kampionatin Evropian Tel Aviv 2018. Xhudistja kosovare e mundi Klara Apotekar të Sllovenisë, në kategorinë -78 kilogramë, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Kampionatit Evropian në Tel Aviv 2018. Nisje mjaftë e mirë e Lorianës dhe tani në çerekfinale e pret përballja me francezen, Audrey Tcheumeo.


 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas