fbpx

Kryesore

Lori Hoxha tregon dhuratën e preferuar të ditëlindjes

               Publikuar në : 21:33 - 19/10/18 |
mapo.al

Lori Hoxha ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e saj, ku sigurisht nuk kanë munmguar urimet e shumta për të, përfshirë edhe Vis Bajraktarin i cili  thuhet se është në një marrëdhënie me trashëgimtaren e Top Medias.


Detajet nga festimet nuk janë bërë publike, por një postim i pak minutave më parë nga vajza e ditëlindjes ka mjaftuar për të treguar sa e lumtur është në këtë ditë.Ajo gjithashtu ka treguar edhe dhuratën e saj të preferuar të çdo ditëlindje, që është i vogli London.


“Kurrë nuk e kisha menduar se një flokëkuq i vogël do të ishte dhurata perfekte për çdo ditëlindje. Familja ime është bekimi më i madh dhe falenderoj universin për një tjetër vit”, shkruan Lori krahas fotos së nipit, i cili mban tortën e ditëlindjes në dorë.


Etiketa: , , , ,

Pas