ShowBiz

Lori Hoxha sapo na tregoi me këtë foto se është fejuar? Detaji që po i çudit të gjithë


               Publikuar në : 17:39 - 19/08/18 |
mapo.al

Menjëherë pas dasmës së motrës së saj Sarës, mesa duket është Lori që ka surpriza. Këtë herë shumë kanë ngelur gojëhapur kur panë një foto në Instastoryn e Lorit. Në gishtin e unazës në dorën e saj të majtë vihet re një unazë e madhe dhe shumë e bukur.


 


Fotoja duket që është shkrepur vetëm për të treguar unazën dhe gjithë vëmendja është tek ajo. Marr parasysh që Lori Hoxha është prej vitesh në një lidhje dashurie nuk është e çuditshme që ajo të ketë zgjedhur të kurorëzojë dashurinë e saj në martesë.

Asgjë nuk dihet me siguri dhe nuk është thënë asnjë fjalë që të na tregojë nëse Lori ka vendosur t’I zyrtarizojë gjërat apo jo, por unaza është e mrekullueshme dhe mund të thuhet që do të ishtë një unazë fejese fantastike!


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas