ShowBiz

Look trasparent për Chloe Ferry, tregon të pasmet në Newcastel
               Publikuar në : 20:05 - 05/07/18 |
mapo.al

Ajo e ka pranuar se do të bëjë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj dhe të mërkurën Chloe Ferry e Geordie Shore ka treguar rezultatet e kësaj ndërhyrjeje.


22 vjeçarja është shfaqur me një palë pantallona transparente, që i nxirrnin në pah të pasmet, teksa i bashkohej aktorëve të tjerë në House of Smith Nightclub në New Castel, për të xhiruar serinë e 18 të shfaqjes së MTV.

Chloe është shfaqur me një look të guximshëm, duke treguar vithet, dhe i dashuri i saj Sam Gowland, 22 vjec, është shfaqur dukshëm i kënaqur duke ja kafshuar.
4DF1CFA000000578-0-image-m-45_1530792398291

4DF1CFD300000578-0-image-a-47_1530792466177

4DF1C6A200000578-0-image-m-46_1530792458820

4DF1CD4600000578-0-image-a-37_1530792265080

auto_q21530806005-750x430


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas