ShowBiz

Londoni në gjurmët e të atit, trashëgon dashurinë për kafshët!

Moderatori Ledion Liço publikon shpesh në profilin e tij në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet sëbashku me vogëlushin e tij London Noor.


Por këtë herë ka publikuar vërtetë një video mjaft interesante në të cilën shfaqet  Londoni duke  shoqëruar të atin të shëtitjen me qenin e tyre Jobs.

Gjithashtu në video dallojmë Londonin duke u përpjekur të hapë derën për të dalë jashtë. Sara dhe  Ledioni e kanë treguar gjithnjë dashurinë e tyre për kafshët dhe mesa duket tashmë kjo i është trashëguar edhe djalit të tyre.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas