Sport

Lojtari shqiptar jep dorëheqjen nga Kombëtarja e Zvicrës, bën publik lajmin
               Publikuar në : 20:57 - 06/08/18 |
mapo.al

Lojtari shqiptar është larguar nga Kombëtarja zvicerane. Bëhet djalë për 33-vjeçarin Valon Brehami. Ai nëpërmjet një postimi në Instagram ka komunikuar lajmin e lamtumirës, pas 83 paraqitjeve.


 

“Karriera ime ndërkombëtare ka përfunduar,”- ka shkruar në postimin e tij Brahami. Ai ka marrë pjesë në katër kampionate Botërore me ekipin e Zvicrës dhe me bluzën e kombëtares ka bërë 83 paraqitje.

 

My international career is over 🇨🇭 #chapterclosed

A post shared by Valon Behrami (@valonbera) on


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas