ShowBiz

‘Lojtarë fasulesh!’, Noizy e shpreh kështu ‘vlerësimin’ për Kuqezinjtë
               Publikuar në : 19:48 - 19/11/18 |
mapo.al

Humbja me rezultatin e thellë 0-4 e Kombëtares së Futbollit përballë Skocisë është komentuar edhe nga personazhet e njohur të ekranit. Reperi i njohur, Noizy ka sulmuar futbollistët e kombëtares për rezultatet e dobëta.


Ai shprehet se skuadra e tij e preferuar është Kosova, ndërsa lojtarët shqiptarë konsideron si lojtarë fasulesh.

“Kosova është skuadra ime e preferuar për momentin. Mezi po pres europianin dhe botërorin. Shqipërinë se mbaj mend kur ka fituar. Lojtar fasulesh”,- shkruan Noizy në Instastory.

Noi

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas