Kryesore

‘Loja e rëndë filloi’, Zagani mesazh Tahirit: Kujdes!


               Publikuar në : 21:59 - 21/10/18 |
mapo.al

as arrestimit të dy ish-deputetëve socialistë Arben Ndoka dhe Arben Çuko, ka reaguar edhe ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani.


Me anë të një postimi në rrjete sociale, Zagani ka paralajmëruar pas arrestimeve të fundit edhe ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, icili është nën hetim për trafik ndërkombëtar drogë, pasi emri i tij përmendej në bisedat e bandës së “Habilajve”, të cilët rezultojnë kushërinj të ish-ministrit.

“Loja e rende filloi….!

Saje kujdes…se tani ska vetem te rrafme…!”, – shkruan Zagani.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas