Sport

‘Llapë keci’…Miliarderit i pëlqen pafund shija e b***ve të kampiones së tenisit

Ylli i tenisit, rusja Maria Sharapova duket se po shijon pushimet ndërsa i dashuri i kushton të gjithë vëmendjen dhe përkëdhelitë.

Ajo është fotografuar të dielën në Positano, të Italisë së bashku me miliarderin e saj Alexsandër Gilkes.Fotot janë publikuar nga TMZ.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas