Kryesore

Liverpool shokon City-n, 3 gola për 33 minuta
               Publikuar në : 21:19 - 04/04/18 |
mapo.al

Liverpooli ka befasuar Manchester Cityn në këtë fillim ndeshje në Anfield.


I pari që shënoi ishte Mohamed Salah në minutën e 12-të pas asistimit nga Roberto Firmino.

Më vonë shënoi Alex Oxlade-Chamberlain.

Në minutën e 33 Sadio Mane shënoi dhe golin e tretë.

Ndeshja është në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, loja e kthimit zhvillohet pas një jave.

 

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas