Kryesore

‘Live në Facebook’: Kush janë kameramanët e Bashës dhe Berishës në Kuvend

               Publikuar në : 12:56 - 17/05/18 |
mapo.al

Gjatë zhvillimit të senacës në Kuvend, tashmë për të disatën seancë me radhë, opozita ka marrë të gjitha masat që të mos censurohet fjala e saj kur kryetari Gramoz Ruçi ndërpret fjalën.


Kështu kryetari i PD-së Lulzim Basha, por edhe ish kryeministri Sali Berisha kanë zgjedhur një mënyrë alternativë për të komunikuar me një audiencë më të madhe duke dalë ‘live’ në Facebook.

Por kurioziteti është se cili prej deputetëve bën rolin e ‘kameramanit’ në momentin kur Basha dhe Berisha lidhen live në Facebook?

Siç duket edhe nga fotot, telefonin e Bashës e mban deputeti i qarkut të Elbasanit, Endri Hasa, ndërsa Berishës i vjen në Gent Strazimiri.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas