Kryesore

Lirimi i Tahirit, Berisha: ‘Forca e krimit’ arriti fitoren, sot festë e madhe për mafien

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër për lirimin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Përmes një statusi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut Berisha theksoi me ironi se sot mafia ka festë.

Ish-lideri i PD-së tha se me këtë vendim Rama mbrojti veten dhe vëllain e tij, Olsi Rama. Po ashtu Berisha tha se; ‘Operacioni ‘Forca e Krimit’ arriti sot fitoren me te shkëlqyer! O feste te madhe ka sonte Mafia!’.REAGIMI I BERISHËS
O feste te madhe ka sonte Mafia!
Kryegjykatesi, kryeprokurori, kryekushtetuesi, kryemafiozi Edvin Kristaq Rama
Urdheroi lirimin e menjehershem te Saimir Trafikut nga pushim ne shtepi, masa qe ai dha tre jave me pare!
Me kete vendim mbrojti jo vetem veten dhe vella Olsin por edhe Fatziun dhe Geronin e tij nga sulmi kanibalesk i Babales!
Motivi i vendimit te krye, krye, krye, kryemafiozit Rama:
Lehtesimi i hapjes se negociatave me BE!?
Operacioni ‘Forca e Krimit’ arriti sot fitoren me te shkelqyer! O feste te madhe ka sonte Mafia! sb

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas