Kryesore

Lionel Messi magjik, Argjentina kalon në avantazh

               Publikuar në : 20:18 - 26/06/18 |
mapo.al

Po luhen sot dy takimet e fundit në Grupit D të Kupës së Botës, Rusi 2018.


Nigeria dhe Argjentina luajnë për biletën e fundit në këtë grup. Takimi tjetër i vlefshëm për këtë grup zhvillohet mes Islandës dhe Kroacisë, me këta të fundit që kanë siguruar kalimin në fazën tjetër.

Ndërkohë më poshtë janë rezultatet dhe klasifikimi në kohë reale.

Live/ Nigeri-Argjentinë 0-1

Live/ Islandë-Kroaci 0-0

Klasifikimi aktual:

Formacionet zyrtare te takimit Nigeri-Argjentine:


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas