Kryesore, Rusi 2018

Lionel Messi magjik, Argjentina kalon në avantazh

Po luhen sot dy takimet e fundit në Grupit D të Kupës së Botës, Rusi 2018.

Nigeria dhe Argjentina luajnë për biletën e fundit në këtë grup. Takimi tjetër i vlefshëm për këtë grup zhvillohet mes Islandës dhe Kroacisë, me këta të fundit që kanë siguruar kalimin në fazën tjetër.Ndërkohë më poshtë janë rezultatet dhe klasifikimi në kohë reale.

Live/ Nigeri-Argjentinë 0-1

Live/ Islandë-Kroaci 0-0

Klasifikimi aktual:

Formacionet zyrtare te takimit Nigeri-Argjentine:

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas