ShowBiz

“Kot që i preva..”, Linda Rei gjuan hapur Albi Nakon


               Publikuar në : 16:42 - 15/08/18 |
mapo.al

Albi Nako është gjithmonë në qënder të vëmendjes së mediave.


Së  fundmi është përfolur se koerografi është në një lidhje me balerinën Alba Hoxha,megjithatë dyshja i ka mohuar këto thashetheme.

Kështu e famshmja Linda Rei ka gjetur rastin për të ngacmuar Albin duke i dërguar ca foto provokuese të cilat i ka publikuara dhe në Instastory.

‘Albi Nako kush jam në këtë foto?’ e ngacmon Linda fillimishtë koreografin teksa me pas ka postuar një foto tjetër ku tregon se Albi siç duket nuk i ka kushtuar rëndësi.

Image

‘Mazalla sta bën një like Albi Nako edhe kot që i preva flokët nuk funksionoi’ shkruan Linda.

Image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas