ShowBiz

“Kot që i preva..”, Linda Rei gjuan hapur Albi Nakon

Albi Nako është gjithmonë në qënder të vëmendjes së mediave.


Së  fundmi është përfolur se koerografi është në një lidhje me balerinën Alba Hoxha,megjithatë dyshja i ka mohuar këto thashetheme.

Kështu e famshmja Linda Rei ka gjetur rastin për të ngacmuar Albin duke i dërguar ca foto provokuese të cilat i ka publikuara dhe në Instastory.

‘Albi Nako kush jam në këtë foto?’ e ngacmon Linda fillimishtë koreografin teksa me pas ka postuar një foto tjetër ku tregon se Albi siç duket nuk i ka kushtuar rëndësi.

Image

‘Mazalla sta bën një like Albi Nako edhe kot që i preva flokët nuk funksionoi’ shkruan Linda.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas