ShowBizz

Linda Rei del nga binarët, poston foto me mashkullin muskuloz tërësisht nudo

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:14 - 05/06/18 |
mapo.al

Linda Rei është një prej personazheve që është komentuar gjatë në rrjetet sociale për jetesën e saj të shthurur, sidomos pas ndarjes.


Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale dhe për këtë vihet gjithnjë në vëmendjen e medias.


Profili i saj në Instagram është i mbushur me story provokuese të cilat Linda i ndan me fansat e saj.


Mbrëmjen e djeshme ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë me një foto ku duket e shtrirë në shtrat e kthyer përmbys me një mashkull muskuloz i cili i drejtohet banjës.


Me sa duket ajo është penduar për këtë foto dhe e ka fshirë menjëherë nga profili i saj.

Fotoja është fokusuar dhe pikëpyetja bie mbi mashkullin misterioz me të cilin ajo ka kaluar natën.

<
>
640-0-5b16baf1b9ebf 640-0-5b16baf2f35d8 640-0-5b16baf7ab493 640-0-5b16baf021b9a 640-0-5b16bb68534f4


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas