Sport

Liga e Kombeve/ Itali-Poloni mbyllet në paqe

Italia dhe Polonia e kanë mbyllur në barazim sfidën e tyre dhe kanë ndarë nga një pikë. Golit të polakëve në pjesën e parë, i është përgjigjur Zhorzhinjo, falë një penalltie në 10 minutat e fundit.

Serbia ka fituar në transfertën lituaneze, ndërsa Rusia ka përmbysur Turqinë në fushën e këtyre të fundit. Ishujt Faraoe kanë mposhtur 3-1 Maltën, ndëras Rumani dhe Mali i Zi janë ndarë në paqe, 0-0.Itali – Poloni  1-1
Turqi – Rusi    1-2
Shqipëri – Izrael 1-0
Lituani – Serbi 0-1
Rumani – Mali i Zi  0-0
Ishujt Faroe – Maltë 3-1
Azerbajxhan – Kosovë 0-0

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas