Sport

Lewandowski del sërish në skenë te Reali i Madridit

Pas largimit të Cristiano Ronaldos, në skenë për Realin e Madridit dolën emra si Neymar, Mbappe e Eden Hazard dhe u la në harresë një dëshirë e hershme e Perez.


Por tashmë, të paktën sipas spanjolles “Marca”, drejtuesit madrilen kanë hedhur sytë sërish nga sulmuesi polak i Bayern Munchen.

Në të kaluarën, polaku kishte shprehur hapur dëshirën për t’u transferuar te Bayern, ndërsa tashmë mbetet për t’u parë nëse do të bëhet i mundur një transferim i tillë, i cili do të rriste ndjeshëm fuqinë e sulmit të Realit pas largimit të Ronaldos në drejtim të Juventusit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas