Kronika

Lëviznin me “Range Rover”, çfarë iu gjet në makinë tre të rinjve nga Vlora
               Publikuar në : 10:27 - 10/09/18 |
mapo.al

Policia e Vlorës ka arrestuar në flgrancë tre shtetas pasi dyshohen për kryerjen e veprës penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” kryer në bashkëpunim.


Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin me të cilin këta shtetas udhëtonin tip “Range Rover” me targa AA 023 KR, u gjet dhe u sekuestrua një sasi materiali bimor e dyshuar si Cannabis Sattiva.

Kështu policia ka arrestuar në flagrancë:

Bezhan Dervishaj, 25 vjeç, banues në fshatin Poçem, Mallakastër.

Laim Lelaj, 26 vjeç, banues në fshatin Gorisht, Vlorë.

Blerim Dervishaj, 24 vjeç, banues në fshatin Poçem, Mallakastër.

Ngjarje për të cilën u arrestua në flagrancë edhe shtetasi Blerim Dervishaj, si i dyshuar për veprën penale “Moskallëzim krimi”.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas